| mrxmihaix a întrebat:

cei pot face la telefoc ca sa ma tina bateria mai mult timp?
am un Samsung galaxy fit
funda!

5 răspunsuri:
| cezar2497 a răspuns:

Salutwinking am tot Samsung galaxy fit si de vina este procesorul telefonului si memoria ram incat si gadgeturile telefonuluiwinking incearca sa nu ai mereu toate aplicatiile deschisewinking accept funda big grin

| leonardy02 a răspuns:

Tine bateria scoasa din telefon timp de 24 de ore o sa functioneze.

| Popescu_Lidia_Diana_1974 a răspuns:

Ai garantie la telefon? Daca nu ai poti sa iti instalezi un root si apoi iti instalezi si setcpu care iti mareste frecventa procesorului si iti economiseste baterie.

| mrxmihaix explică (pentru Popescu_Lidia_Diana_1974):

Pai si ce ai scris tu aici pot face eu sau trebuie sa-l duc undeva?

| Popescu_Lidia_Diana_1974 a răspuns:

Root poti sa-i faci tu cautand informati pe internet daca nu il duci la cineva care stie sa faca root. Setcpu de care tiam povestit este o aplicatie care o instalezi apoi intri in ea si iti maresti frecventa procesorului apoi dai pe selectezi econom batery. Funda?