| stefstefansteff123 a întrebat:

Sall TPU, cum au facut cei de la http://oneband.ro/ ca sa aiba un blog asa? Si de unde pot descarca si eu o tema ca a lor? Funda...

Răspuns Câştigător
| MediaMaxRO a răspuns:

Daca te referi doar la tema, gasesti multe astfel de teme (poate unele le vei considera mai frumoase) cautand pe google, sunt zeci de site-uri pe care ai putea gasi, nu ti-as putea oferi unul singur. Insa, majoritatea temelor acceptabile, costa.

Daca te referi la cum poti face un blog, iti recomand Wordpress.

| stefstefansteff123 explică (pentru MediaMaxRO):

Nu prea imi place Wordpress, ai putea te rog sa imi zici alt site de creat bloguri

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - avantajul principal este ca design-ul ti-l poti realiza dupa preferintele tale. Daca nu vrei sa te complici, iti poti alege una din cele peste 300 de teme pe care le ofera gratuit.
Daca ai nevoie de ajutor, gasesti numeroase informatii pe forum.ucoz.ro
Spor!