| Mihai_7203 a întrebat:

daca ma puteti ajuta si pe mine va rogg din tot sufletul. sunt diseperat! nu stiu ce sa mai fac
am sa va spun pe scurt
am configuratia asta Intel Celeron E3200 2.88gHz, 2gb ram, plk video nvidia 6600(512mb)

intrebarile mele sunt urmatoarele
1). de ce ma scoate din nfs shift atunci cand intru in el?
2). de ce nu merge nfs shift si imi merge perfect NFS HOT PURSUIT[dupa parerea mea are cerintele mai mari; si totusi imi merge fara probleme sad ]
ajutati-ma va rog
daca stiti cum. va dau TeamWier-TeamWiever(tot aia)ca sa mi-l faceti voi. plzz. va rog din tot sufletul(dau si funda si calificative)
daca vreti sa ma ajutati-ma gasiti la id mitza_leonard2001
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gamingnewslink.com/......-problems/

citeste aici:)

1 răspuns: