| Plussh a întrebat:

Fac episoade cu minecraft Capcanele mele creativ si super plat si nu stiu sa adaug episodu 1 pe youtube imi spuneti?

4 răspunsuri:
| EmYyYEmilian a răspuns:

Dai la upload si iti agele sa bagi videoclipul din pc tau. si dupa astepti 5-10 minute depinde cate minute are videoclipul si depinde de viteza de net. funda? A si am uitat trebuie sa ai cont pe youtube pentru a pune un video.

| Ivana_Bogdan_1988 a răspuns:

1. Fa-ti cont pe Youtube
2.Langa bara de cautareiti arata upload/incarcati.
3.Pui descrierea, numele, categoria.
4.Iti alegi videoclipul din pc-ul tau
5.Gata!
Sper ca ti-am fost de folos!

| andreibagut01 a răspuns:

Imi da-i te rog chanelul tau ca vreau sa iti dau subscribe fiindca imi plac mult capcanele.

| alXzZz a răspuns:

Spune-mi te roig link-ul tau daca faci video! Apropo dai la upload si iti alegi sa bagi videoclipul si astepti acolo cat ai pus tu timpul la videoclip si trebuie cont pe youtube funda?