| AresLusitani a întrebat:

Sall TPU,nu stiu ce s-a intamplat dar de o vreme, cand ma suna cineva nu ma aude pe mine, aude un bazait foarte puternic dar asta doar uneori! daca inchide si ma suna iar de vreo 2 sau 3 ori pana la urma ma aude... care ar fi problema? Funda mareee

5 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Service.Altceva nu ai de facut. Ceva de la microfon-difuzor probabil.
Se intampla la aceiasi persoana?

| AresLusitani explică:

Sa rezolvat era din cauza software ului am schimbat softu si acum merge tongue

| iulyan_9096 a răspuns:

Microfonul nu merge bine.

| BoogdanN a răspuns:

Daca e din cauza la difuzor cel mai bine e sa mergi cu el la un service dar daca nu e difuzorul inseamna ca e pe duca telefonul asta daca il ai de mult timp, inca ceva, daca se intampla doar cand vorbesti cu aceeasi persoana s-ar putea sa fie telefonul lui de vina.

| ionut2196 a răspuns:

Si eu am patit e microfonul du-te la un service mie mi-a luat 100 de lei pentru Samsung galaxy 5