| cFlorin a întrebat:

Un laptop/notebook bun, foarte bun cu pret pana in 1500 lei! Funda. Argumentati

7 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Pentru ce il vei folosi?

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu222 a răspuns:

Nu vei gasi la pretul ala un laptop bun. Notebook bun poate. Dar depinde pentru ce iti trebuie. Gaming sau pur si simplu net surfing, filme muzica etc happy

Răspuns utilizator avertizat
| imaqtpie a răspuns (pentru cFlorin):

In bani aia nu prea ai cum sa iei laptop pentru gaming. In bani aia mai mult de hd 3000 ca placa video nu cred ca e, cu ea vei juca jocurile pe low.

| sltlp a răspuns (pentru cFlorin):

E cam putin pentru un laptop de jocuri. Daca ai un monitor mai bine ai cumpara o unitate desktop. Insa nu o sa fie necesar chair de low, utie 2 variante pe care vei juca oarecum ok http://bit.ly/JxDgeH (e peste cat vrei tu, dar are reducere 100 lei, d eci pretul sau era altul sau asa daca nu poti marii bugetul, http://bit.ly/JIypvN HP-ul avand acelasi pret initaial, numai ca reducerea e mai mare. In jocuri vor fii aproximativ egale.

| Liviu222 a răspuns:

Imi pare rau dar pentru gaming nu vei gasi la asemenea pret ceva bun si nou...incearca second