| cFlorin a întrebat:

Un laptop/notebook bun, foarte bun cu pret pana in 1500 lei! Funda. Argumentati

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Laptop sau notebook e acelasi lucru! Te referi la netbook? La ce vrei sa-l folosesti?

Răspuns utilizator avertizat
| laptopnews a răspuns (pentru cFlorin):

Pentru jocuri, in bugetul tau, poti sa alegi ceva SH sau un desktop. Un laptop la 1500 de lei, nu o sa iti ruleze jocurile noi, o sa iti dea multa bataie de cap. In primul rand ai nevoie de o placa video dedicata, iar in buget nu gasesti.

| IonutAxi a răspuns:

Http://www.emag.ro/......-01800QG5. Uita-te la asta.e destul de bun si are si 2 ani garantie
2. http://www.emag.ro/......--pA9B16EA