| Myha06 a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati! scuzati categoria. Nu inteleg de ce, dar nu mai pot posta poze pe Instagram. Se incarca poza dar apoi imi da eroare. Am incercat sa restartez telefonul, sa verific internetul, sa reinstalez aplicatia, dar nu merge nimic. Am raportat pe site dar nu stiu daca imi va raspunde cineva. Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Kyubii a răspuns:

Este o problemă a aplicației. Am avut aceeași problemă, am raportat-o și mi s-a rezlvat abia în 3 zile!
Nu poți face nimic tu, decât să aștepți.
Spr că te-am ajutat!