| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Vreau sa fac server de metin2 prin port ward doar ca default gateway am : 192.168.1.1 scriu pe google si nu merge dc dati-mi raspunsul {FUNDA}!

Răspuns Câştigător
| lucicutz a răspuns:

Pentru ca esti pe router ...incearca o conexiune directa prin cablu... FUNDA?

2 răspunsuri:
| Root4004 a răspuns:

Port ward! Ma si eun incerc si nu prea merge. Dar cauta pe net. Videoclipuri. Bine n-am inteles multe din intrebarea ta. Poti sa reformulezi?

| AlaDyn172 a răspuns (pentru Root4004):

Deci ma uit la videoclipuri sa fac sv metin2 prin port forwad si dau cmd scriu ipconfig imi apare default gateway: 192.168.1.1 scriu pe google si nu merge se incarca mult am asteaptat 5 minute si scrie eroare! Ce pot sa fac {FUNDA}!