| WWEady a întrebat:

Sall vreau sa-mi schimb procesoru la PC adica acesta Intel celeron dual core 2.5 ghz cu acesta Intel pentium dual core 3 ghz ce parere aveti? e mai bun Intel pentium?

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Nu se va observa diferenta intre ele (presupun ca e pentium g860),daca vrei performanta, treci pe un i3/i5

4 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Ce placa de baza ai? sa-ti spun ce procesor trebuie sa pui

| WWEady explică (pentru Me2):

Msi h61m-e33 (b3)

| WWEady explică (pentru Me2):

Socket 1155

| WWEady explică (pentru Me2):

Da dar totusi ala are 3 ghz si ala 2. 5ghz si da e g860 si e tehnologie SANDY BRIDGE totusi nu exista o performanta in plus la GAMEING?

| Me2 a răspuns (pentru WWEady):

Nu se va observa diferenta intre ele (presupun ca e pentium g860),daca vrei performanta, treci pe un i3/i5