| TheSkyDubstep a întrebat:

Sallut TPU!
Care stie un Program sau o metoda sa am Upload mai rapid pe Interent sau pe Youtube, Am niste Videouri de 15 min care trebiue sa stau 5 ore ca se le uploadez.

7 răspunsuri:
| mikomin a răspuns:

Advanced system care, este un program foarte bun, iti mareste considerabil viteza de internet, vorbesc din propria experienta,+ iti inbunatateste performanta calculatorului, http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.php

| TheSkyDubstep explică (pentru mikomin):

Sigur o sa mearga ce mai dat tu?

| TheSkyDubstep explică (pentru mikomin):

Dar imi zici si mie ce tebuie bifat sau nu cand il instalez?

| mikomin a răspuns (pentru TheSkyDubstep):

Dupa ce l-ai instalat bifezi internet speed si system OPTIMIZATION, de preferat bifezi tot, iti face pc mai rapid, dar doar pentru net bifezi Internet boost si system optimization.

| TheSkyDubstep explică (pentru mikomin):

Imi merge mai bine pc si netu mersi dar tot greu se incarca pe net ai tu un program ca sa fac un video de mai putini MB?

| mikomin a răspuns (pentru TheSkyDubstep):

Nu se poate,nu exista asa ceva,Cu cat editezi mai mult videoclipul, cu cat ii mai adaugi ceva el se mareste...

| DarkMan21 a răspuns:

Tu le-ai randat ca atunci cand le randezi le dai si pe HD si ii scade foarte mult dinmarime de exemplu daca are 1 GB videoclipul dupa randare poate sa aiba si 500 MG