| alex2009 a întrebat:

Salu am si eu o nelamurire in contractul de internet scrie ca am viteza de 100.0 mbs asta inseamna ca am o viteza de 10 mbs sau 100 mbs?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Vrei sa-ti vezi viteza la internet? Click aici si-ti faci testul! http://www.speedtest.net/

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

12. 5mbs

| ionut1980 a răspuns:

Aia e latimea de banda, parca, si nu viteza de download \ upload.

| alecs871 a răspuns:

Looool laughing
Download speed 0. 8
Upload speed 6
E dat dracu` netul meu

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Ai 100 mbs metropolitan; din cate stiam euthinking

| Mariusrap91 a răspuns:

Normal ca 100 mb/s, doar scrie mare si clar. 100 mb/s este viteza maxima si download-ul poate ajunge pana la 100 mb/s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că ai o viteză de 12, 5MB/s în rețeaua internă.