| coztel5437 a întrebat:

1.Cine imi poate spune unde pot gasi o carcasa din silicon completa pentru SONY ERICSSON CK15I TXT PRO?

2.merge gta 3 pe tel?

3. vreau un site pentru jocuri, aplicatii si teme pentru telefon

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| domandaniel a răspuns:

1. nu știu

2. nu, ai puțini ram și nu ai sistemul de operare Android.

3.nu sunt sigur că sunt jocuri cum sunt pe smartphoneuri, dar aplicații în niciun caz! Teme sigur trebuie să fie..caută pe Google "nume telefon" themes.

Fundă?

| coztel5437 explică (pentru domandaniel):

Gta 3 pe care as vrea sa il pun, merge........cat despre alte jocuri si aplicatii sunt dar nu neaparat pentru tel meu, deci nu prea m-ai ajutat

| domandaniel a răspuns (pentru coztel5437):

Nu știu de unde îți merge ție GTA 3 pe un telefon fără sistem de operare, dar na poate ești Batman...eu am experiență în așa ceva ți îți zic sigur că pe un telefon fără Android, iOS cel puțin nu poți juca GTA 3, nu te-am ajutat pentru că acum numai cauți aplicații și jocuri pentru telefonul tău neapărat?
Data viitoare reformulează prima întrebare cum trebuie, nu-ți mai schimba cererea pe parcursul răspunsurilor care văd că nu te încântă deșii sunt relevante!