| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 a întrebat:

Salutare TPU, tocmai am cumparat un Asus x552cl si nu merge sa i ldeschid, cand il deschid imi apare : 1-Load FreeDOS with maximum RAM free, using EMM386

2-Load FreeDOS including HIEM XMS -memory driver

3-Load FreeDOS without drivers

Enter a choice: [123]

aleg una din optiuni apoi im iapare ca trebuie sa mai introduc ceva dupa /C:, ce trebuie sa fac? dau funda la raspuns ajutator

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tocmai ti-ai achizitionat un laptop cu free dos. Instaleaza-i un windows.

| cosmii10 a răspuns:

Nu ai un sistem de operare. Instaleaza-ti unul.

| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 explică:

Dar ar trebui sa aiba deja windows 8.1 instalat

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Padurariu_Stefania-Georgiana_1994):

Ar trebui, dar nu are. Pune-ti windows.