| Seby2144 a întrebat:

Acum 3 zile am achizitionat un router wireless flybox 3g de la un prieten care nu il mai folosea, eu avand un abonament la modem 3g si as vrea sa stiu daca cartela de la modem poate fi folosita in router.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Ar trebui sa mearga. Pe telefon ai 3g si ai o aplicatie sa dai net la inca 15 persoane si merge am facut eu. E ciudat oricum faza ca merge, nu ar fi trebuit sa functioneze ca 3g e 1 singur ip si nu ar trebui sa se poata multiplica ca si la un net pe cablu. Da asta e magia.

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

Nu toate telefoanele au 2 antene ca a meu. Deci doar unele telefoane pot fi transformate in router.

1 răspuns: