| Balan_Marian_1997_D8Mk a întrebat:

Salut ajutati-ma e buna unitatea asta de ceva merita sa o cumpar? http://m.okazii.ro/......a176205551

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e bun pentru jocuri in caz ca astra vrei de la el. E bun pentru internet office filme etc, dar nu jocuri. Sau jocuri da, cel mult vechi, gen cs1.6.

| Jipa95 a răspuns:

Pentru activitati office, multimedia sau navigare, este foarte ok, nu si pentru jocuri.

| Balan_Marian_1997_D8Mk explică (pentru Jipa95):

Pai eu voiam mai mult sa joc League of Legends sau fifa 14-15., tu zici ca nu e buna pentru jocuri?

| Mary012 a răspuns:

Taceti ma cu cs1.6! CS 1.6 jucam noi pe single core la liceu de 2ghz! Eu nu aveam placa video instalata si am dual core de 2ghz si 3gb ram! Duce LOL sigur de restul nu stiu! IN orice caz cand am instalat si placa video pe laptop chiar daca e dual core merge si gta IV! Mentionez ca am Intel pentiu!