| segal222 a întrebat:

Salut all am un LG gs 290 si acum doua sapatamani se terminase bateria asa ca l-am bagat la incarcat dar nu se incarca,am varificat incarcatorul dar nu era de la el apoi apoi am mai bagat odata la incarcat si nu mi se aprindea asa ca am taiat fit=rele la incarcator si am facut pe direct, adica am bagat bateria la + si - si am lasat 2 min si apoi se aprindea tel. ce sa fac? help!

1 răspuns:
| Alexandrumrz a răspuns:

Nu inteleg intrebarea nu ai formulat corect daca vrei un raspuns bun explica in detaliu