| AugustinFiltru a întrebat:

Salut all!
As vrea sa imi fac un site din care sa castig bani. Nu vreau siteul sa fie facut pe Blogger sau alte nastea.
Cum pot sa il fac al 100Gb HDD-ul!
Si as mai vrea sa stiu cum castig bani din el!

Dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

Tu vrei sa faci un soi de file hosting din ce inteleg cu HDD. faza e ca nu o sa-ti iasa oricat iti doresti tu! 1. trebuie sa ai o viteza la net fantastica, in special la upload. 2. trebuie sa tii computerul pornit 24 din 24 de ore! ceea ce nu cred ca vei putea pentru ca ti-l vor trage parintii din priza. deci nu merge ce vrei tu! eu zic sa pui mana sa inveti sa lucrezi cu photoshopul sa faci web-design sau sa inveti programare in C++, Java sau alte limbaje si eventual asa vei putea sa faci bani in viitor! trezeste-te la realitate si ai grija ce faci!

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! iti poti face un site asemanator cu siteul www.fripta.com unde cica iti da premii si trebuie sa-ti faci un cont si sa te voteze alti utilizatori si nu ai voie sa te autovotezi cu ip dinamic si administratorii site-ului iau o anume suma de bani pe fiecare click al utilizatorilor! Dar de fapt este teapa imensa ca nu castigi nimic doar le aduci lor un profit foarte mare...si pun premii foarte scumpe doar ca sa atraga lume si tu te chinui sa aduni puncte crezand ca castigii premiul ales dar de fapt iti iei teapa!

| AugustinFiltru explică (pentru Cosminovici18):

Ai incercat si tu
aa si am 14 ani

| Cosminovici18 a răspuns (pentru AugustinFiltru):

Da am incercat si mi-am luat teapa pana cand cineva m-a lamurit cum sta treaba cu siteul ala si chiar in regulament scria ca premiile nu sunt adevarate!