| extasycash a întrebat:

Am 2 boxe pasive de cate 30W fiecare. intrebarea mea e: cum as putea sa le leg la laptop? un subwoofer ar fi bun? exclud varianta cu amplificatorul ca sunt cam scumpe. sau ce modalitati ar mai fi..nu sunt un expert in domeniu

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Cum ai ajuns sa excluzi varianta cu amplificatorul din moment ce aia-i singura optiune? Despre ce boxe e vorba? Gasesti amplificatoare SH si la 250 lei.

| extasycash explică (pentru Utilizator1234):

Sunt boxe Samsung, scrie pe ele 30w, 8 ohmi...

| Utilizator1234 a răspuns (pentru extasycash):

Presupun ca e vorba de niste boxe de la un fost sistem Samsung home-cinema. In acest caz iti spun sincer ca nu are rost sa-ti bati capul cu ele.