| Gabriel_Simion_1994 a întrebat:

Am si eu o problema cu o tableta Allview city + si as dori sa ii schimb androidul dar nu prea gasesc pe nicaieri.Stie cineva unde as putea gasi un android pentru ea?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si de ce nu o restaurezi? O aduci la setarile din fabrica! Intri in recovery si dai wipe data/ factory reset.Vezi aici
http://playtech.ro/......-porneste/

| RaduManole a răspuns:

Salut! Da, poti face un upgrade/downgrade, dar, atata' timp cat device-ul nu iti cere asta, nu e recomandat. Cel mai bun mod de a rezolva probleme tale e sa o resetezi, sa o aduci la setarile din fabrica