| nutuxcristian a întrebat:

Am comandat un Router Wireless de la eMAG si astept sa-mi vina. Intre timp,as vrea sa aud si parerile voastre despre acesta... daca se comporta ok,daca se configureaza in regula, etc. : http://www.emag.ro/router-wireless-n-tp-link-tl-wr740n/p d/EN772BBBM/
Multumesc,numai bine!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E un router foarte ok tinand cont de pret.

| Sheldon a răspuns:

Da e un router foarte comun, nu o sa ai probleme cu el, in caz ca trebuie poate sa cloneze adrese de mac, securitate wep, wpa2...Antena de 5Dbi e cam slabuta dar merge...

| nutuxcristian explică (pentru Sheldon):

Ca tot ai precizat despre antena...imi explici de reprezinta acei 5Dbi? Ce inseamna de fapt.

| Sheldon a răspuns (pentru nutuxcristian):

In mare parte:
Deci fiecare antena are o putere maxima de emitere de semnal si receptie....si in asa fel se categorizeaza, 5 dbi e acceptabil dar slabut

| nutuxcristian explică (pentru Sheldon):

Multumesc pentru raspuns. O seara frumoasa, sanatate!