| alexalx19 a întrebat:

Salut! am cumpărat o tabletă Samsung s9fe+ și vede așa în ceață de nouă, știe careva ce să-i fac?!

Răspuns Câştigător
| OneReason a răspuns:

Uneori, petele sau murdăria pe ecran pot crea o aparență cețoasă. Încearcă să cureți ecranul cu o cârpă moale și curată, fără a aplica prea multă presiune.de asemenea Reglarea luminozității Verifică setările de luminozitate ale ecranului și asigură-te că sunt ajustate corespunzător. Uneori, o luminozitate prea scăzută poate crea o imagine cețoasă.

| alexalx19 explică (pentru OneReason):

Mulțumesc frumos pentru răspuns, am să încerc astăzi cum mi ai spus.

1 răspuns: