| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am decis sa incerc sa fac bani cu google adsense, zice ca nu am voie sa nu dau click pe vizionarile mele, cum evit asta daca vrea sa vad un video, sa nu cumva sa imi suspendeze contul
FUNDA

2 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

AdBlock daca ai Mozilla. Iti blocheaza toate add-urile automat ( Google foloseste add-uri pentru advertise-uri ). Eu asa folosesc. Succes! a...P.S : In caz ca ai Google Chrome, gasesti ca au si ei. Trebuie sa intri in Google Store, sau cum se numeste. E free. Succes anyways!

| HardCore7750 explică (pentru EMike):

Nu am inteles nimic