| Zebi a întrebat:

Salut am descarcat metin2 gx private server l-am instalat dar dupa instalare am vrut sa intru in el si imi da o eroare. LOG

"Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/Board_Corner_RightBottom.tga)"

asta zice eroarea! ce sa faaac? plssadcrying

fundita garantat!

106 răspunsuri:
| CRC98 a răspuns:

Pai daca ai Windows XP pune-i la optiuni acolo la troubleshoting si dai pe full ca poate il ai pe Direct 3D.

FUNDA?

| Jawsz a răspuns:

Nu iti merge? Dupa ce iei jocul metin2Gx (daca este arhivat) il dezarhivezi si vezi ca este un folder : "dotNetFx35setup" instaleazal si dupa aia o sa iti mearga 100% funda?

| xXRyuXx a răspuns:

E foarte simplu doar downloadeaza asta e startmetin.bin il bagi in folderul cu metin2 gx si dai pe el trebuie sati intre in joc.Succer
P.S>Uite linkul:http://fisierulmeu.ro/34LPQVFLVP8E/Start-Metin-bat.html
P.S2>Daca nu merge ala scrie tu download startmetin.bat si downloadeazal.
Good Luck.

| Dovm a răspuns:

Nu-ti merge deoarece nu ai placa 3D... Am patit-o si eu.

| vladutzzelul1997 a răspuns:

Instaleaza-ti msn-ul

| Ruxiee a răspuns:

Si mie mi-a facut asa si l-am reinstalat si a mers big grin

| NiKyDutza a răspuns:

Trebuie sa descarci nividia program de grafica 3d

| vampirita a răspuns:

Nu merg deloc privatele

| frumusika_1517 a răspuns:

Zebi cum ai descarcat metin gx ca eu nu pot

| 123456789_7945 a răspuns:

laughingdaca nu esti conectat internetul

| Lucian_8309 a răspuns:

Am luat gxu simi da eroare imi scrie is not a valid win32 application

Daca imi zici cum sa instaleaza metin 2 gx asi zic big grin

| sorin_9487 a răspuns:

Fratele meu ai incercat sa intri din folder din metin2gx auto patcher asa mi-a aratat si mie daca nu mai instaleazal odata n-am ceti facce

| obre2010 a răspuns:

Sal man esti de unde l-ai descarcat

| marianuc a răspuns:

Mah

| robinioses a răspuns:

Si mie imi merge dar nu vede toate modificarile facute si am instalat microsoft_app si am vaz ca merge! funda?big grinbig grin