| Caldarescu_Dorina_1979 a întrebat:

Am doua tablete.La una i-am dat resetare din fabrica si nu mai sen vad liniutele de la wifi albastre, acum se vad gri.Nu pot intra in magazin play sa adaug contu de google dar pot folosi browser-u. Faza cu Culoarea gri la wifi o am dupa resetare.Inainte de resetare se vedeau albastre. Am ora si data corecta. La cealalta tableta se vad albastre.

FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei se vad gri cand conexiunea la internet nu este buna. Poti sa folosesti wi-fi chiar daca liniutele au culoarea gri?

| Caldarescu_Dorina_1979 explică:

Pot intra pe browser, mobogenie.Am semnal full.inainte de resetare se vedeau liniutele albastre.nu pot juca jocuri cu internet.sa intru pe magazin play