| ProMV a întrebat:

Am Laptop K555L Asus si cand vreau sa instalez drivere imi spune: This computer does not meet the minimum requirements for installing the software. De ce?
Va rog ajutati-ma!
Funda.

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

Atenție mare!
Dacă ai Windows 7 sau Windows 8 sau 8.1 sau Windows 10 va trebuii să descarci drivere pentru Windows-urile pe care le ai instalate chestia care ți-o spune înseamnă că nu sunt drivere pentru varianta ta de Windows.
Descarca drivere corespunzătoare variantei tale de Windows.
Recomandare descarca driverele dupa site-ul Asus dacă nu găsești nimic poți suna la ei să-i întrebi de ce îți tot spune această chestia. Uite îți las numărul lor de telefon pentru a suna la ei +40-213301786 dar în momentul în care îți va răspunde un robot alegi categorie pentru laptop-uri iar tu să ai pregătit seria number după spatele lui sau după cutie este denumită așa S/N.
Mult succes în rezolvarea problemei!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca nu instalezi driverele care trebuie...simplu!