| alextotal a întrebat:

AM MARE NEVOIE DE AJUTOR.

Telefonul meu este iphone 3gs si mi l-am luat acum 5 luni pentru vorbit (mai putin) si pentru jocuri (mai mult). Eu mi-am pus Cydia pe el si din Cydia mi-am luat si installous. De pe installous mi-am luat o gramada de jocuri care in Appstore costa si in installous nu. Dupa cum stiti installous s-a inchis acum cateva zile. Si nu mai am cum sa-mi iau jocuri.

INTREBAREA MEA ESTE: Exista un program de pe care pot lua jocuri asemanator cu installous?
Daca da ziceti-mi-l si mie va rog. (SA FIE COMPATIBIL CU IPHONE 3GS SI SA FIE LUAT DIN CYDIA)
De restul ma ocup eu (instalare, bla bla bla).
Multumesc.

1 răspuns:
| ionutzbichisadrian a răspuns:

O aplicatie:Zeusmos
Installous ar putea reveni dar pe bani.