| AnoniMmMzZ a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Iphone 3gs. Vreau sa iau jocuri care costa gratuit. Am auzit ca era o aplicatie Installous, dar nu mai merge. Ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexrullz1 a răspuns:

Sa iti iei vShare sau AppCake... astea 2 sunt alternativa la installous. Sau poti sa iti iei pe pc ifunbox sa downloadezi jocurile si sa ti le pui. P.S. jocurile trebuie sa fie.ipa big grin
Sper ca te-am ajutat. happy

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

In primul rand nu exista jocuri care "costa gratuit", in al doilea rand.da, installous s-a inchis, dar exista alternative. Cauta pe google.

| AnoniMmMzZ explică:

Ma refeream, aplicatiile care costa sa le iau gratuit.

| davidtm a răspuns (pentru AnoniMmMzZ):

Iti zic unele din cele mai superbe jocuri care le am eu pe iphone 4.
real fotball 2013, real racing 3, urban crime.astea sunt mai mari.
subway surfer, temple run.vector si cam atatbig grin astea is mai mici