| dikaaa a întrebat:

Am o imprimanta Lezmark Z617, ieri am incarcat cartusele iar azi am incercat sa printez,si na uimire nu merge nu scoate clar scrisul,de abia la cel mai mare se vede putin bine, la cel mic deloc, am imprimanta de 2 ani si am folosit anul trecut,adica cum pot curata cartusele ca ele merg, dar nu printeaza bine, cei de la xerox mi le-au desfundat...
VA ROG SA MA AJUTATI OFER FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie dusa si imprimanta la curatat. Suportul pe care se pun cartusele este si el blocat (diuzele).