| LaUrUs96 a întrebat:

Salut am o intrebare e bun pentru jocuri un procesor 1.6 amd dual-core? dau funta

2 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Daca ai da mai multe specificatii despre procesor ar fi bine, otaku.

| Veromon a răspuns:

Nu este bun, nici macar pentru aplicatii uzuale nu este recomandat. Astfel de procesoare, de obicei sunt puse pe laptop-uri ultraportabile, unde se presupune ca utilizatorul are nevoie de autonomie cat mai mare a bateriei (procesorul tau consuma putin) si sa deschida un mail, o pagina de internet etc