| MarYus20 a întrebat:

Salut ..am o intrebare,Mi- am cumparat o placa de baza noua si nu am driverele, caut in fiecare zi pe google si nu gasesc care ma poate ajuta va rog,, multumesc,, Placa de baza MSi 6786 soket A

Răspuns Câştigător
| MrMaloneSV a răspuns:

De pe ce site ai lu-at placa? daca ai luat-o si tu de pe un site fantoma e si normal sa nu iti puna driverele in cutia placii.Intra pe site-ul firmei msi si scrie modelul placii sigur vei gasi driverele. Funditz?

2 răspunsuri:
| Trollerul a răspuns:

Pai cum de nu ai driverul? straight face...e second?