| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare big grin am facut wiindowsul unui prieten si surpriza mi-a zis ca nu are driverele de la pc straight face ce pot face? straight face seria dupa placa de baza este mersi-6786 ver 2

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Spune detaliat marca(producatorul) placii de baza seria placii de baza marca si seria placii video, sistemul de operare, si seria si marca camerei web, precum si a placii de sunet(daca are).

| zdrangoi a răspuns:

Trebuie sa intri in bios(asta daca stii) sa vezi ce placa video si ce placa de sunet are.
apoi cauti driverele pe net daca windows-ul nu le recunoaste.

| Cold explică:

Ok Deci Are Windows xp happy Seria placi de baza este mersi-6786 ver2 producatorul este NEC Placa audio am eu driverul pentru ea se potriveste cu al meu imi mai trebuie cel pentru internet si pentru placa video big grin nu are nici o camera web nu vad ce rost ar avea aceasta camerastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edit:
Descarci driverele de aici:
http://ro.msi.com/product/mb/#
Alege in functie de platofrma pe care functioneaza placa, AMD ori Intel.