| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

am o mare problema si sper ca ma puteti ajuta.Am un Fifa 14 original si ma joc de multi ani,de ceva timp merge foarte in reluare si m-am gandit sa il reinstalez. Dupa ce am reinstalat jocul prin Origin cand deschid Fifa-ul scrie syncing cloud data iar apoi apare fereastra cu play, game settings si exit.Dau play apare pe ecram logo-ul iar apoi da o eroare numita Fifa 14 care zica ca Fifa 14 has stopped working.

Care este problema si cum o pot rezolva.Va rog sa ma ajutati DAU FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Ai facut update la toate driverele?

| Burnaz_Marian_1999 explică (pentru userul7200):

Sincer azi de dimineata am foacut un update la placa video sa vad daca a mai aparut ceva nou happy

| userul7200 a răspuns (pentru Burnaz_Marian_1999):

Ai putea sa-mi dai niste detalli din crash-log? De genul Problem Event Name / Application Name.