| Derye a întrebat:

Am o mica intrebare: vreau sa vand ceva pe okazii.ro.
Cum se procedeaza? Adica imi fac cont, pun oferta, pun pretul dar cum se procedeaza cu schimbul obiect/bani?
Adica cum imi primesc banii si cum trimit obiectul?
Si mai important: este sigur?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra aici: http://www.okazii.ro/ajutor/ghidul-vanzatorului.html si gasesti raspunsul detaliat la intrebarea ta. Numai bine si succes!

| Derye explică:

Aha, si daca nu plateste obiectul imi vine inapoi, nu?

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Pai lumea o sa liciteze...si o sa primesti mail cu emailul si numarul de telefon al persoanei care a castigat licitatia...banii o sa ii primesti prin ramburstongue

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Pai...chestia e ca nu poate lua obiectul de la posta pana nu platestebig grin