| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa vand ceva pe Okazii.ro,cum imi primesc banii?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti primesti banii cum stabilesti tu! In general la primirea produsului de catre un client va trebui sa plateasca in momentul cand intra in posesia lui indiferent de ce curierat folosesti sau chiar Posta Romana. Tu stabilesti modul de trimitere a coletului in tara, tu alegi firma de curierat rapid.Clientul cand intra in posesia coletului sa stii ca banii sunt in posesia firmei de curierat si nu mai ramane decat sa te duci la ei sa-ti ridici banii dupa cateva zile.
Bafta!

1 răspuns:
| FlorinDiablo a răspuns:

Foarte simplu pui coletul la posta pe numele la cumparator, el ridica coletul si posta iti dai banii La fel e si cu curierul!