| robi77 a întrebat:

Daca vand ceva pe okazii.ro si cineva cumpara cum primesc eu banii?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Dacă trimiți prin poștă o să-i primești de la poștă, prin curier la fel de la firma de curierat.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Trimiti obiectul prin posta cu plata ramburs.asa nu-l primeste decat in momentul in care plateste.

| Okaziiro a răspuns:

Buna robi77,

Depinde de modalitatea de livrare pe care o alegi la Punerea in vanzare.

Poti alege:
- Plata in avans
- Plata ramburs prin Posta sau curier
- Plata la predare personala
- In contul tau bancar, daca alegi sa vinzi produse prin Garantia de Livrare

Daca ai intrebari, ne poti transmite un e-mail pe suport@okazii.ro sau ne poti suna la numarul 0374 652 944 (Retea fixa Orange).

Spor la vanzari pe Okazii.ro.