| LucianP a întrebat:

am o mica nelamurire. calculatorul mau are in componente: procesor dual core amd 3.00Ghz 4GB ram ddr3, placa video 1 GB nvdia gt220+si vreau sa mi instalez windows 7, ce versiune recomandati? home, professional, ultimate, etc? si de cehappy funda big grin

4 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Depinde si ce ai tu nevoie ca daca stai doar pe net si doar te joci poti sa bagi si home. Ultimate e bun dar are multe "balarii" care nu ai nevoie de ele si iti mananca din resurse degeaba.

| PuLs a răspuns:

Ultimate. Orice windows iti merge bine. Eu prefer ultimatewinking

| bogdytzu a răspuns:

Ultimate pe 64 de biti!winking vei fi multumit

| Dany008 a răspuns:

Ultimate x64 de biti