| AndreiKCH a întrebat:

Am o mica problema, am un sistem audio Serioux SoundBoost HT5100C 5.1 140W de ceva timp, si azinoapte zile, dupa ce l-am oprit, m-am trezit noaptea ca bazaie/paraie/pocneste ceva usor in boxe/boxa timp de cateva secunde, s-a intamplat de 2 ori in noaptea asta, si nu-mi explic cum, din moment ce sistemul era oprit, poate sa ma lamureasca cineva?

Răspuns Câştigător
| Krax256 a răspuns:

Se descarca niste condensatori.

| AndreiKCH explică (pentru Krax256):

Mi se pare foarte stupida intrebarea acum ca am citit raspunsul laughing Mersi frumos.

1 răspuns: