| kidukka6 a întrebat:

Salut happy am o mica problema si as vrea sa o remediez. Cum se face ca nu pot suna sau primi apeluri \ mesaje chiar daca nu am facut nimic cartelei, am semnal destul si imi apare ca nu sunt in nicio retea. ceva urgent am nevoie sa primesc apeluri :\

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e o problema legata de telefon poti sa te duci daca ai garantie si sa ti-l repare sau macar sa-ti spuna ce are! Eu zic ca problema e la telefon si nu la cartel.

| kidukka6 explică:

Era cartela demagnetizata. era blocata :\ dar am rezolvat mersi oricum :*

| Canter_Mihai_2000 a răspuns:

Pahodu,(daca telefonul-i nou)trebu sa stingi РЕЖИМ ПОЛЁТА, vseo!