| EcstasyW a întrebat:

Salut.Sora mea mi-a dat un telefon.E Onlov asa se numeste.Telefonul merge perfect numai ca am o problema la el. Zice ca nu am semnal dar merge sa intru sa vad contactele etc dar nu pot suna sau primi apeluri sau sa dau sau sa primesc mesaje.Am descoperit ca merge numai la mine in camera am semnal tot.Dar cand cobor jos sau ies afara nu merge si imi apare gen ca o eroare in care scrie "restricted acces changed" de ce?

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Inchide modul avion si vezi daca iti functioneaza.

| kteichd a răspuns:

Contatctele nu au treaba cu reteaua... si da nu ai semnal poate la tine in camera prinzi iar pe afara ori e prea departe ori il bruiaza ceva. incearca sa vezi daca face la fel cu alte cartele de la alti operatori