| Any_3777 a întrebat:

Salut.Am o noua problema pe care nu o pot rezolva oricat mas chinuii.Am descarcat Samsung Kies si dupa ce il instalez vrea sa-mi dea update la windows dar numi merge.Se deschide IE dar imi spune"the page cannot been displayed" si numi finalizeaza instalarea programului Samsung kies. Aveti idee cum sa fac sa instalez programul ala? Am nevoie de el pentru telefonul meu. Sper ca mam explrimat bine.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| 4ndr3i a răspuns:

Descarca si tu alta versiune de Samsung keys. Apropo ce model de Samsung ai si ce versiune de Android ai?

| Any_3777 explică (pentru 4ndr3i):

Samsung s8500 wave.BADA

1 răspuns: