| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o pagina de +1k si vreau sa pun admine insa imi e frica sa nu imi fie furata pagina(in ultimul timp se intampla des) ce as putea face? Stiti ca sunt mai multe roluri in pagina care as putea folisi pentru ca admina sa nu stearga postarile si pagina?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Nu ar putea pentru ca esti OWNER(sef) singura metoda care ar putea sa o faca este sa iti fure tie parola, numa sa nu pui 2 administratori

| anonim_4396 explică (pentru AdrenalinTm):

Deci eu fiind administrator nici o alta admina nu poate sa schimbceva? ( eu sunt pusa de o prietena pe pagina dar si eu si ea suntem administratori)

| AdrenalinTm a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu mai pui administratori ca sa inchida un administartor pagina trebuie confirmare de la amandoua sau daca ai 10 administratori trebuie 10 confirmari
pune moderatori si editori

| anonim_4396 explică (pentru AdrenalinTm):

Mersi mult de tot ai funda!