| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am o problema; am dezinstalat driver-ul audio si am vrut sa instalez altul,dar nu merge,si acum nu mai pot sa il instalez nici pe cel care era inainte, si nu mai am sunet la PC.Am instalat accelasi driver dar nu am sunet, nu merge si nici nu imi apare ca l-am instalat.Cum sa fac sa am sunet?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cap ai, iti mai trebuie ceva minte! Du-l la cineva care se pricepe, ca nu-l mai faci. S-au imbarligat driverele, asa ca...

Răspuns utilizator avertizat