| HaLoGeNNN a întrebat:

Salut.Am o problema cu castile.Cand le pun la urechi se aude muzica din fundal de la jocuri, dar nu se aud sunetele, sau daca dau pe YouTube se aude voce celui care vorbeste dar foarte incet, iar vocea personajului din joc nu se aude deloc, iar asta ma enerveaza.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| StefaniaJess a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. Ceea ce trebuie sa faci e sa nu bagi de tot mufa in boxe, bag-o doar pe jumatate si se v-a auzi. Dar ai grija sa nu bagi prea putin, fixeaz-o pana se aude.

| HaLoGeNNN explică (pentru StefaniaJess):

Wow, chiar merge.Mersi mult!

| StefaniaJess a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Puup :*