| spirt1 a întrebat:

Salut.Am o problema cu messul.Cand incerc sa ma conectez imi arata acel "smiley" dupa care imi arata din nou "sign in", nevrand sa se conecteze.
Nu-mi da nici macar o eroare sa stiu despre ce e vorba.
Am incercat sa intru cu acelasi id pe meebo si yahoo messenger online si acolo merge.
Mentionez ca am incercat si varianta in care schimbi din conexiunea normala in cea proxy si tot nu mi se conecteaza.
Apoi am incercat cu alt id si imi merge, deci imi face probleme doar la un id.
Care credeti ca e problema si cum o pot rezolva.
Dau funda si vot.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Deschide internet explorer si apasa pe file acolo e prima si bifeaza work offline si inchide incearca dupa aia messengeru are legatura.

◕ Daca nu merge nici asa debifeaza si incearca iar cam asta stiam ca e ultima incercare.

6 răspunsuri:
| spirt1 explică:

Nu merge, am incercat toate optiuniile

| EstiFericitaSauTrista a răspuns (pentru spirt1):

◕ Deschide internet explorer si apasa pe file acolo e prima si bifeaza work offline si inchide incearca dupa aia messengeru are legatura.

◕ Daca nu merge nici asa debifeaza si incearca iar cam asta stiam ca e ultima incercare.

| spirt1 explică:

Nici asa nu merge.Nu stiu ce are, ca pana acum nu mi s-a mai intamplat, asa m-am trezit cu el, ca dimineata mergea, iar pe la 2-3 am vrut sa intru pe mess si am vazut ca nu merge.

| spirt1 explică:

S-a rezolvat problema de la sine, era de la ei.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Daca incerci sa te conectezi de mai multe ori pe un id cu toate ca e parola buna va intra in stadiul de inghetare.

◕ 1 Scrie din nou idul si debifeaza save my id and password si toate si incearca fara nimic bifat

◕ Daca nu merge nici asa sa scrii aici.

| Lamaitzza a răspuns:

Asa patesc si eu, scrieti de mai multe ori id. si verifica sa fie corect va merge doar ca e cam enervant sa il scrii de 100 de ori deci sterge-ti messul actual si descarca altul. Mult noroc! :*

| Sergiu_Procopiuc_1993 a răspuns:

Nu are rost sa iti instalezi altul, tot nu va merge! Am patit-o si eu cat de curand, e destul de enervant! Maine o sa iti mearga 100%.