| William a întrebat:

Salut, am o problema cu Mozila Firefox. Cand intru in Mozila si caut ceva dupa un timp se inchide pur si simplu si apare ceva unde scrie ca mozila s-a terminat neasteptat etc. Mai nou ma da afara si din jocuri precum metin2 Ro, counter. Tin sa precizez ca dupa metine private nu ma da afara. Astept raspunsuri de la cei care se pricep la caluclatoare bine si nu doar di ce au vazut la prieteni sau mai stiu eu unde.

5 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mozilla are niste filtre sa le numesc asa ce incearca sa te protejeze de neajunsuri pe net, insa uneori devin absurde. incearca sa te loghezi pe siteurile respective dupa o noua reinstalare a mozilla este cel mai bine.Si intra la tine in firewall si declara acolo adresele, jocul etc ce vrei sa le lasi acces pe net si acolo poate fi "buba"Succes.

| William explică (pentru traveler):

Nu am inteles nimic din ce ai zis. Daca ai explica ceva mai in detaliu ar fi bine.

| William explică (pentru traveler):

Nu am inteles nimic din ce ai zis. Daca ai explica ar fi bine.

| traveler a răspuns:

Pentru inceput.De unde ai internetul? Daca ai internet prin modem se poate sa fie activat in setarile lui firewall-ul si asta sa iti faca probleme.

| William explică:

Ban scrie pe tine.