| mariusboss9999 a întrebat:

Salut, am o problema cu PC-ul, cand il aprind bipaie de 2 ori si nu afiseaza nimic, am probat ramii, place video si am schimbat si sursa, dupa ce am schimbat sursa a afisat tot, apoi abea aceleasi simtome, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Vezi daca licare beculetul hdd-ului. Daca nu, asta inseamna ca nu face boot, s-a bulit.

| gelu1970 a răspuns:

Un beep scurt si unul lung, sau doua beep scurte? numarul de beep-uri semnifica o eroare. cauta in google si vezi in functie de tipul de beep-uri si placa ce o ai, eroarea ce o are si te avertizeaza.

Am avut si eu aceeasi problema, am schimbat la fel ca tine tot dar cand am ajuns la procesor am si gasit beleaua.Cred ca asta e problema ta.