| nelyjoly a întrebat:

Am o problema cu PC-ul se restarteaza singur.Mentionez ca am reinstalat Windows-ul recent dar problema nu a disparut. Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Incearca sa pui alta sursa pe el de proba. Ea s-ar putea sa fie de vina.
Shin.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema de hard... Sau un virus... Antivirusul nod32 isi dadea restart-uri cand prindea un virus mai serios si nu stia ce sa-i faca... Daca nu e asta, du-te cu calculatorul la un service si lasa-i pe ei sa-si bata capul cu asta.

| Parintele a răspuns:

Sursa defecta sau coolerul de la procesor plin de praf..vezi condensatorii de pe placa de baza daca nu sunt umflati (capul acela argintiu)

| whitehair a răspuns:

De acord cu Ovidiu si in completare:daca dupa ce ai verificat, scos si introdus din nou acea mufa face la fel schimba cablul de date.

| BUBULINA a răspuns:

Atunci reinstaleza wind daca nu e reinstalat de curand
poate sa fie un firus

| Razvy197 a răspuns:

Si mie mi sa intamplac la fel.asta inseamna ca ai visrusi multi sau ca s-a dezinstalat placa video. dar cand se restarteaza singur.la mine se restarta cand porneam windowsul

| pufulory a răspuns:

Vezi poate ti-a luat vreun prieten ID-ul PC-ului tau si sta ca server principal pe el doar ca sa te chinuie pe tine. Daca nu, pune o persoana autorizata sa-ti reinstaleze wind

| pompieruu a răspuns:

Conexiunea de la hard, verifica acea mufa.