| Madutzzzu a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu PC-ul. Se tot restarteaza singur, am reinstalat windows-ul de 3 ori si tot asa, ce poate sa aiba?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Nu te mai chinui cu instalarea windows-ului, desfa calculatorul curatas-l de praf, schimba pasta termoconductoare, instaleaza programul asta si spune-mi ce temperaturi ai, apoi cauta-ma pe mess la id sprintaroiuflorin http://www.cpuid.com/downloads/hwmonitor/1.20-setup.exe

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu se raceste procesorul cum trebuie. ori e plin de praf ori e stricat cooler ul