| BezeaToxica a întrebat:

Am o problema cu Routerul Wireless.
Saptamana trecuta tata in loc sa scoata din priza incarcatorul de la telefona a scos router-ul cand era aprins, si de atunci imi apare ca nu am internet chiar daca am...
Am un router cumparat( TP-Link) si internet de la Akta.
Chestia ciudata este ca am fost cu router-ul la verisoara mea si ei ii merge. Acelasi internet are...
Care o fi problema? Are legatura cu cablul de internet, se poate sa nu-l vada?(pe router se aprinde beculetul care zice daca e net sau nu)

1 răspuns:
| alien45 a răspuns:

In spatele routerului trebuie sa fie un buton de restart sau on/off apasa acel buton poate merge